Carrello:

Carrello vuoto
خرید طلا

خرید طلا

افراد از راه‌های مختلفی عشق و محبت خود را نسبت به دوستان خود نشان می‌دهند. این می‌تواند از طریق دادن هدیه‌هایی مانند شکلات، گل و جواهرات باشد. اما بهترین نمونه آن‌، می‌تواند هدیه‌ای باشد که مختص به خود آن شخص است. از این‌رو طلای مختص به اسم خود شخص می‌تواند از دید مخاطب شما بسیار ارزشمند باشد. شما می‌توانید دستبند، انگشتر و یا گردنبند طلا با اسم را برای دوست و یا زوج خود سفارش دهید. باتوجه به سلیقه شخصی فردی که برایش هدیه می‌خرید، می‌توانید این طلا را در رنگ، سایز و مدل دلخواه او سفارش دهید. امروزه از میان گردنبند، دستبند و انگشتر، گردنبند طلا با اسم جهت خرید به‌ عنوان یک کادو برای دخترها و خانم‌ها بیشتر ترجیح داده می‌شود.چگونه از گردنبند اسمی استفاده کنیم؟

 

برای استفاده از گردنبند با اسم باید تا حد امکان نوع پوشش خود را ساده نگه دارید و اجازه دهید تا گردنبند اسمی شما بیشتر در چشم باشد. بهتر است جنس گردنبند اسم شما از نقره و یا در صورت امکان طلا باشد، تا علاوه بر اینکه حساسیت پوستی ایجاد نکند، رنگش نیز به دلیل استفاده دائم از آن با گذشت زمان تغییر نکند. شما می‌توانید گردنبند طلا اسمی خود را در انواع طرح‌ها و مدل‌ها با فونت دلخواه خود سفارش دهید. حروف این نوع گردنبند بسته به سلیقه شخصی شما به زبان فارسی و یا انگلیسی می‌توانند طراحی شوند. خرید طلا ادامه این مطلب چند نمونه از مدل‌های آن را برای شما نمایش می‌دهیم.گردنبند اسمی طرح ساده، انتخاب خوبی برای هدیه دادن است

 

این نوع گردنبند می‌تواند هدیه خوبی برای دختر خانم‌ها، خانم‌ها و یا حتی مادر شما باشد. این مدل از گردنبند اسمی در عین ساده بودن، بسیار زیبا و جذاب بنظر می‌رسد. گردنبندهای با اسم ممکن است از حروف اول اسم دو نفر ساخته شوند. همچنین این گردنبندها بصورت آویز در وسط زنجیر قرار می‌گیرند و یا اینکه بصورت کجکی در طرف سمت و یا راست زنجیر طلا طراحی می‌شوند.""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

I Nostri Prodotti

I Più Venduti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur vestibulum dui libero, rutrum a sagittis ante velit mollis eros sed adipiscing massa nulla ut augue.
Previous Next
 
 
 
 
                         
 
 
 
 

Informazioni sui Nostri Negozi

Ordina online

Telefono: +39 0784 402472
Cellulare: 338 9125368
Fax: +39 0784 402472
E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.